Inwestycje zakończone

Przyjechała do Żor prosto z Francji i zawróciła w głowach mieszkańców! Karuzela „Żorzanka” to największa tego typu atrakcja w naszym kraju i bez wątpienia jedna z najpiękniejszych miejskich karuzeli w Europie.

Muzeum Ognia to nowoczesny obiekt o niespotykanych kształtach, łączący w sobie funkcje edukacyjne i rozrywkowe. Ekspozycja tego wyjątkowego centrum nauki poświęcona jest wiedzy na temat energii i ognia od czasów najdawniejszych aż do współczesności.

Park Wodny Aquarion cieszy się uznaniem nie tylko mieszkańców Żor, ale i całego regionu. W ciągu 6 lat działalności obiekt odwiedziły już ponad 2 miliony osób!

Projekt gruntownej modernizacji i wyposażenia zabytkowego budynku Szkoły Muzycznej oraz rozbudowy placówki o specjalnie do tego celu zaadaptowane pomieszczenia dawnego biurowca Urzędu Miasta Żory na wygłuszane akustycznie sale lekcyjne.

Informacja o ciasteczkach

Ta strona używa ciasteczek do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Zbierane informacje są anonimowe i mają na celu ulepszanie serwisu. Zapoznaj się z działaniem cookie i naszą polityką prywatności.